Son Dakika Döviz Kurları 04/04/2024

ABD Doları, Euro, İngiliz Sterlini, İsviçre Frangı, Japon Yeni, Suudi Arabistan Riyali, Norveç Kronu, Danimarka Kronu, Avustralya Doları, Kanada Doları, İsveç Kronu...

Abdul Rahman
Abdul Rahman Tüm Haberleri
Son Dakika Döviz Kurları 04/04/2024
Son Dakika Döviz Kurları 04/04/2024
Video için play'e tıklayın

Son Dakika Döviz Kurları 04/04/2024

Para BirimiAlış (TRY)Satış (TRY)USD Karşılığı
Euro (EUR)34.242034.68501.0852
Amerikan Doları (USD)31.650031.96300.9215 EUR
İngiliz Sterlini (GBP)39.804040.49001.2668
Japon Yeni (JPY)0.20610.21100.0066
İsviçre Frangı (CHF)34.328035.21501.1017
Kanada Doları (CAD)23.327023.86600.7467
Avustralya Doları (AUD)20.483020.98800.6566
Kuveyt Dinarı (KWD)103.8662103.86623.2496
Danimarka Kronu (DKK)4.63694.63690.1451
İsveç Kronu (SEK)3.00173.00170.0939
Norveç Kronu (NOK)2.97952.97950.0932
Suudi Arabistan Riyali (SAR)8.34008.51300.2663
Rus Rublesi (RUB)0.34810.34810.0109
Yeni Zelanda Doları (NZD)19.160019.16000.5994
Bahreyn Dinarı (BHD)84.962684.96262.6582
Meksika Pezosu (MXN)1.92981.92980.0604
Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi (AED)8.69878.69870.2721
Güney Afrika Randı (ZAR)1.71061.71060.0535
Çin Yuan Renminbi (CNY)4.41674.41670.1382
Irak Dinarı (IQD)0.02440.02440.0008

04 Nis 2024 - 13:17 - Ekonomi --- Okunma

Son bir ayda kocaelihaberdar.com sitesinde 66.283 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Haberdar Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Haberdar Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Haberdar Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Haberdar Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.