1 Milyon Liraya 3 Aylık Mevduat Faizi Ne Kadar?

Mevduat faizleri arttı. 1 milyon liraya 3 aylık mevduat faizleri şöyle oldu...

Abdul Rahman
Abdul Rahman Tüm Haberleri
1 Milyon Liraya 3 Aylık Mevduat Faizi Ne Kadar?
1 Milyon Liraya 3 Aylık Mevduat Faizi Ne Kadar?
+2
Video için play'e tıklayın


MEVDUAT FAİZLERİ 1 MİLYON LİRA İÇİN 3 AYLIK KAZANÇLAR...

1 Milyon Liraya 3 Aylık Mevduat Faizi Ne Kadar?
1 Milyon Liraya 3 Aylık Mevduat Faizi Ne Kadar?
BankaFaiz Oranı (%)Vade Sonu Tutar (TL)Net Kazanç (TL)
Odeabank58.51,139,696.72139,696.72
Akbank571,136,114.75136,114.75
Denizbank571,136,114.75136,114.75
Alternatif Bank571,136,114.75136,114.75
Garanti551,131,338.8131,338.8
En Para541,128,950.82128,950.82
N Kolay521,124,174.86124,174.86
TEB49.51,118,204.92118,204.92
Yapı Kredi491,117,010.93117,010.93
Fiba47.51,113,428.96113,428.96
Hayat Finans45.731,109,202.24109,202.24

Bu tablo, Nisan 2024 itibarıyla ana para 1 milyon TL için 3 aylık vade süresiyle en yüksek faiz veren bankaları ve detaylarını içermektedir.

1 Milyon Liraya 3 Aylık Mevduat Faizi Ne Kadar?

28 Nis 2024 - 13:21 - Ekonomi --- Okunma

Son bir ayda kocaelihaberdar.com sitesinde 45.199 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Haberdar Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Haberdar Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Haberdar Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Haberdar Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.